Dekoracje okien

Firany, zasłony, rolety, żaluzje, plisy, karnisze


nowa usługaZajrzyj do sklepu

Sklep Karnisze dla każdego


znajdĽ nas na facebooku google+
 


poleć stronę znajomemu
FAQ
mapa serwisu
dodaj do ulubionych
firanki zasłony rolety rzymskie,austriackie panele inne dekoracje tkaniny,firany,zasłony rolety plisy wertykale żaluzje karnisze
firany zasłony rzymskie panele inne tkaniny rolety plisy wertykale żaluzje karnisze


26 marca 2014 r


MDecor - studio na INTRIOR DESIGN FORUM

W iosenna edycja INRIOR DESIGN FORUM odbyła się dniu 26 marca 2014 roku w Warszawie w Centrum konferencyjnym Stadion Narodowy.

Swoja ofertę przedstawiły wiod±ce firmy z branży dekoracji wnętrz oraz dekoracji okien.

Z nowo¶ciami oraz trendami na najbliższy sezon można było zapoznać się na stoiskach wystawowych polskich i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów:

tkanin

karniszy,

systemów do rolet

stylowych mebli

oraz elementów uzupełniaj±cych dekorację okna.

Wystawie towarzyszyły wykłady i prezentacje dotycz±ce wystroju i wyposażenia wnętrz,

Jako pierwsza zaprezentowała swoje karnisze oraz rolety włoska firma firma CasaValentina.

Oferta firmy została uzupełniona o linię karniszy typu square oraz o materiały dekoracyjne do szycia firan i zasłon. Z produktami firmy CasaValentina można był zapoznać się na INTRIOR DESIGN FORUM na stoisku firmowym w sali "Londyn" Stadionu Narodowego.

Ekskluzywne karnisze firmy CasaValentina można obejrzeć i a także zamówić na stronie internetowej www.e-karnisze.com. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony .

W galerii kilka zdjęć z konferencji oraz z prezentacji firmy CasaValentina na wiosennej edycji Interior Design Forum. Zapraszamy do galerii

 

 

2014-03-26

MDecor studio

 

 

 

MATERIAŁY ZESZŁOROCZNE

 

ROK 2013

 

 

20 paĽdziernika 2013


Dekoracje wnętrz i LuxBrandExpo w Warszawie c.d. relacji z imprezy

M ozna obecnie podsumować jesienna edycję LuxBrandExpo.

Kategorie wystawców:

sztuka, bankowo¶ć, cygara i inne wyroby tytoniowe oraz kolekcjonerskie, rozrywka, jeĽdziectwo, dobra kuchnia, zapachy, meble, gems, pielęgnacja, zdrowie, możliwo¶ci inwestycyjne, biżuteria, samochody luksusowe, modne dodatki, modne Luxury, motorówki, krążowniki & yachts, Luxury travel, instrumenty muzyczne, prywatne linie lotnicze, usługi profesjonalne, nieruchomo¶ci, security systems, Spa & Wellness, technologia, czas, doskonałe wina i premium wódki, luksusowe hotele.

Partnerstwo medialne i marketingowe – oferowane dla magazynów luksusowych, biznesowych i lifestylowych, stron www, mediów społeczno¶ciowych oraz agencji PR. - Luxury Sales Partner - Ekskluzywne.net

Partnerzy LuxBrandExpo:

Versace, Yamaha, Boesendorfer, Olga Fibak & Galeria Fibak, CF Bucherer, Platinum Cars, Easy Times Colonial & Riviera Properties, Pure Jatomi, Ekskluzywne.net, Platinum Yachts, First Warsaw Golf & Country Club, Travel and Action, Maya – fashion, Jachting Motorowy, Fairline (Ratel Marine), Pleasure and Spa, Babycare, Horsecka Jewelry, Viola Lee, VAN THORN, BASTION PLUS, Alex Caprice, Punktal, La Castella, PNEMPIRE Beautyempire, Spa Ogrodowe, PPUH Doram - meble ogrodowe, Agata Rauch Consulting, Nu Skin, Blues, VINARTE, CGS, BSW Recruit, Mosaic PR.

Partnerzy medialni:

TV - I Fashion TV

Partnerzy drukowani: Businesswoman life, EuropaProperty.com, The Warsaw Voice, CUBS, Biz Poland Magazine, Discover golf

Partnerzy elektroniczni: Ekskluzywne.net, BiznesPolska

 

Jesienna edycja Luxbrandexpo odbyła się w warszawskim klubie biznesowym Pure Sky Club mieszczącym się na 22 piętrze jednego z warszawskich wieżowców.

Poniżej widok panoramy Warszawy z okien klubu

widok panoramy Warszawy z klubu

 

 

Zdjęcia z Luxbrandexpo w Warszawie. Firma Ebano
dekoracje wnętrz -  kuchnie
Stoisko dekoracje wnętrz - kominki
dekoracyjne kominki do każdego wnętrza

 

 LuxBrandbExpo u¶wietniły występy artystów operowych z fundacji Oh!Opera wspieraącej polskie talenty.

 Mini Koncerty przygotowane zostały przez Fundację OH!PERA, opiekujaca się artystami muzyki klasycznej. Prezes Fundacji Pani Emilia Gromulska wraz z Ewa Mikulską przy akompaniamencie Andrzeja Mikulskiego za¶piewały utwory G. Pucciniego, J. Offenbacha, F. Chopina, G. Bizet'a, L. Bernstein'a, F. Lehara. Andrzej Mikulski wykonał utwory F. Chopina "Walc minutowy" oraz A. Chaczturiana "Taniec z szablami".

 

2013-10-20

MDecor studio

12 paĽdziernika 2013


Dekoracje wnętrz i LuxBrandExpo w Warszawie

W t dniu 12 paĽdziernika odbyła sie druga, jesienna edycja Luxbrandexpo. Impreza miała miejsce w warszawskim, ekskluzywnym klubie biznesowym Pure Sky Club. Gosciem konferencji była takze nasza Firma Mdecor Studio - Dekoracje Okien i Wnętrz.

Klub znajduje się na samym szczycie jednego z warszawskich wieżowców. Wydarzenie ma miejsce 2 razy w roku – na wiosnę i jesień.

W imprezie biorą udziałklienci klasy "premium" z całej Europy, dziennikarze branżowi, dyrektorzy firm lokalnych oraz międzynarodowych przedsiębiorstw a także liczni zaproszeni go¶cie. Z branży dekoratorskiej nalezy odnotowac obecno¶ć doskonale znanej na rynku firmy Ebano - prezentującej kuchnie i wnętrza.

 

 

 

 

2013-10-12

MDecor studio

25 wrze¶nia 2013


Nowy numer czasopisma Ambiente - Dekoracje okien i wnętrz

W tym miesiącu ukazał się nowy numer czasopisma Ambiente o wyposażeniu wnętrz i dekoracji okien
Znajdziemy w nim m.in.

informacje o targach i wystawach
(Targi Vitrel, Interior Design Forum w BBC),
opis stylu dekoracji wnętrz “Shabby Chic”
Shabby Chic to romantyczny rustykalny styl wnętrza, zdominowany kolorami bieli różu, i ko¶ci słoniowej. W tym stylu wyposażenia wnętrz stosuje się postarzanie mebli, (przetarcia, spękania itp.), Jest on kobiecy, ciepły i przytulny i często kojarzony z wiejskimi posiadło¶ciami.


W czasopi¶mie Ambiente znajdziemy także z dziedziny dekoracji okien wyczerpujący artykuł o roletach rzymskich oraz artykuł o nowej kolekcji karniszy polskiej firmy Marcin Dekor.

Poniżej zdjęcie stoiska firmy Marcin Dekor z wrze¶niowej konferencji w Business Centre Club w Warszawie opisanej w czasopi¶mie Ambiente.

 

Stoisko  firmy Marcin Dekor  na konferenci we wrze¶niu 2013 roku w Warszawie

Wiecej zdjęć produktów firmy Marcin Dekor

 

 

 

 

 

 

2013-09-25

MDecor studio

 

 

 

 

 

21 wrze¶nia 2013


Dekoracje okien oraz trendy w wyposażeniu wnętrz - konferencja w Business Centre Club w Warszawie - zdjęcia.

W galerii klkana¶cie zdjęc prezentujących stoiska wystawców na trzeciej edycji  INTERIOR DESIGN FORUM zorganizowanej przez  Promedia.
Konferencja  odbyła sie w 19 wrze¶nia w warszawskim Business Centre Club

Zapraszamy do obejrzenia galerii z imprezy w BCC dotyczacej dekoracji okien

a poniżej kilka zdjęć

business center club

BCC w Warszawie

 

 

Stoisko  firmy Marcin Dekor

Stoisko firmy Marcin Dekor na konferencji 2013-09-19 w Business Centre Club w Warszawie

 

 

 

elektrycznie sterowane karnisze

elektryczne napędy karniszy i szyn stosowane do dekoracji okien

 

 

dekoracje wnętrz - ¶wiatło

¶wiatło w dekoracji wnętrza

więcej zdjęć

2013-09-21

MDecor studio

 

 

 

 

 

 

 

 

19 wrze¶nia 2013


Konferencja w BCC w Warszawie dotyczca stylizacji i dekoracji okien oraz trendów w wyposażeniu wnętrz.

WW dniu 19 wrze¶nia 2013 roku w  Business Centre Club w Warszawie odbyła się trzecia edycja  INTERIOR DESIGN FORUM zorganizowana przez firme  Promedia
Konferencja  odbywająca się  dwa razy do roku w  salach BCC jest  adresowana do salonów i pracowni dekoracji i stylizacji okien, architektów, dekoratorów, projektantów wnętrz.   
W trakcie trwania imprezy  na stoiskach  kilkudziesięciu wystawców można było obejrzeć najnowsze kolekcje tkanin, firany, zasłony, tkaniny obiciowe do mebli,  karnisze, systemy  sterowane elektrycznie,  rolety żaluzje i plisy, systemy do aranżacji okien,  dodatki dekoracyjne. Można było wziąć udział w licznych  wykładach oraz  obejrzeć prezentacje  produktów.
Dla osób zawodowo związanych z branża wyposażenia i dekoracji wnętrz  oraz dekoracji okien   kuluary BCC    stanowiły  doskonałe  miejscem do  nawiązania kontaktów handlowych. Natomiast dla licznych go¶ci konferencja  była okazją do zapoznania się ze ¶wiatowymi nowo¶ciami   oraz trendami w aranżacji wnętrz.

Zobacz zdjęcia z konferencji na facebooku

 

 

2013-09-21

MDecor studio

 

 

 

 

 

 

 

 

16 wrze¶nia 2013


Nowe wzory i kolory zaluzji plisowanych do dekoracji okien 

J esień jest doskonałą porą do dokonania zmian w wystroju naszego mieszkania. Wrócili¶my z urlopów, dni sa coraz chłodniejsze i wiecej czasu przebywamy w domach. Wiedzą o tym oczywi¶cie projektanci tkanin i dlatego na jesieni ukazują sie nowe kolekcje materiałów przeznaczonych do dekoracji okna.

W galerii przedstawiamy jedną z nowych kolekcji kolorów i wzorów tkanin do żaluzji plisowanych.

Duży wybór dostepnych tkanin sprawia, ze poza funkcją zasłonięcia okna, plisa może także służyc do dekoracji okien.

We wnętrzach nowocze¶nie urządzonych do tego celu wystarczy zastosowanie samej plisy. Je¶li zakładamy plisy na okna w domach z klasycznym wystrojem wskazane jest dodanie do dekoracji jeszcze firanki lub zasłony zawieszonej na tradycyjnym karniszu.

Wzory kolorów plis kolekcja jesien 2013 rok.

Zapraszamy do galerii

 

 

2013-09-16

MDecor studio

 

 

03 wrze¶nia 2013


Interiors & Design Warsaw 2013 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz 

Wdniach 10 - 12 wrze¶nia w Warszawie na terenach Warszawskiego Centrum EXPO XXI odbedzie się I edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz ( Interiors & Design Warsaw 2013).

Design we wnętrzach - to motyw pierwszego dnia targów.
Inteligentne i ekologiczne wnętrze - jest hasłem drugiego dnia imprezy.
Natomiast trzeci i ostatni dzień targów Interiors & Design Warsaw 2013 po¶więcony będzie Warszawie, w kontek¶cie jej atrakcyjno¶ci na tle innych stolic europejskich, dla inwestycji komercyjnych.

Dla branży dekoracji okien i wyposażenia wnętrz jest to bardzo ważne wydarzenie. Na targach zobaczymy m.in tekstylia, akcesoria do domu, wyposażenie domów i przestrzeni biurowych oraz wystrój wnętrz mieszkalnych.

Oczywi¶cie ważnym elementem, szczególnie dla zwiedzających będą aranżacje poszczególnych stoisk targowych, mogące stanowić inspiracje dla domowych rozwiązań.

Na targach oprócz firm polskich będą obecne także z firmy z rynków azjatyckich oraz z większo¶ci państw Unii Europejskiej.

Tegoroczna edycja pokaże czy Interiors & Design ma szanse na stałe zago¶cić na targowej mapie Warszawy.

Równocze¶nie z Interiors & Design Warsaw 2013 w dniach od 10 do 12 wrze¶nia odbędą się następujące imprezy targowe:

Warsaw Build 2013,

Windows & Doors Warsaw 2013,

Certiba 2013.

Targi Interiors & Design organizuje firma Lentewenc,

 

2013-09-03

MDecor studio

 

 

 

31 sierpnia 2013


Jesienne imprezy targowe 2013

Po okresie wakacyjnym, który zwykle stanowi okres stagnacji w branżach związanych z dekoracją wnętrz, wrzesień przynosi zwykle duże ożywienie zarówno na rynku nieruchomo¶ci jak i w powiązanych z nim sektorach wyposażenia mieszkań i domów.

Wyrazem tego są odbywające się na całym ¶wiecie na początku jesieni liczne imprezy targowe zwiazane z designem, oraz wyposażeniem i wykończeniem wnętrz.

Chyba najważniejszą  imprezą targową tej   jesieni będą  targi MAISON & OBJET  w Paryżu, które odbęda się w dniach 6-10 wrze¶nia 2013 r.

Z polskich imprez targowych  warto wymienić:  

Interiors & Design Warsaw 2013 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz, które odbęda się  w Warszawie  w dniach 10 - 12 wrze¶nia 2013 r oraz Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz   SIBEX  - Jesień 2013
na któe organizatrzy zapraszaja do Sosnowca   w dniach  21 - 22 wrze¶nia.

 

2013-08-31

MDecor studio

 

 

 

29 lipca 2013


Inowacyjne koordynaty materiałowe do dekoracji okien 

Nowo¶cią  w wiosenno letniej kolekcji firmy Zimmer and Rodhe jest  połączenie koordynatów tkanin, które mogą byc wkorzystane zarówno we wnętrzu w eleganckim salonie jak  w warunkach zewnętzrnych np. w przylegającym do  salonu patio lub ogrodzie.
Oczywi¶cie tkaniny te  są  odporne na zewnętrzne  warunki atmosferyczne  szczególnie na słońce i wilgoć,  a także   łatwe  w konserwacji i czyszczeniu.

Firma Zimmer Rodhe posiada ponad stuletnią tradycje, sięgająca 18 wieku.  Firma początkowo pod nazwą Marks & Rohde,   została założona we Frankfurcie 1 grudnia  w  tysiąc osiemset dziewięćdziesiąt dziewiątym  roku.
Tradycja, szeroka wiedza techniczna  i do¶wiadczenie uzyskane  na przestrzeni dziesięcioleci w   produkcji materiałów w pozwala firmie uzyskać  produkty, które spełniają najwyższe możliwe wymagania jako¶ciowe. Natomiast ponadczasowe, eleganckie wzory, które  firma wciąż oferuje  swoim klientom  daje możliwo¶ć tworzenia niepowtarzalnych  wnętrz  oraz jak w przypadku tej kolekcji   także współgrającego kolorystycznie  i wzorniczo otoczenia domu.

 

Zapraszamy do galerii z dekoracjami okien z tkanin pochodzcychmi między nnymi z nowej kolekcji firmy Zimmer Rodhe.

 

2013-07-29

MDecor studio

 

 

 

 

15 lipca 2013


Nowe firmy z branży dekoracji okien i dekoracji wnętrz na polskim rynku 

w Polsce pojawia się coraz wiecej firm posiadających ugruntowana ¶wiatową renomę , oferujących wysokiej jako¶ci produkty i funkcjonujących na międzynarodowym rynku od dziesiątek lat pod niezmieniona nazwą.

Jedną z takich firm obecnych od niedawna w Warszawie, jest posiadająca długoletnią trdycje w branży dekoracji wnętrz , francuska frma Yves Delorme.

Informacje o ofercie firmy mozna znależć na stronie internetowej yvesdelorme.fr

 

2013-07-15

MDecor studio

 

 

 

 

 

 

11 lipca 2013


Nowy artykuł MDecor studio o dekoracji okien w czasopi¶mie Ambiente 

w ostatnim jubileuszowym magazynie branży wyposażenia wnętrz AMBIENTE (numer 2/13), w dziale tekstylia ukazał się artykuł firmy MDecor studio dotyczący projektowania dekoracji okien.

W artykule między innymi: omówienie elementów, którymi kierują się projektanci wnętrz i projektanci dekoracji okiennych podczas swojej pracy, najnowsze tendencje z międzynarodowych targów tekstylnych a także ciekawe zdjęcia.

2013-07-11

MDecor studio

 

 

 

 

 

 

25 zerwca 2013


Konferencja - najnowsze trendy w architekturze wnętrz 

w dniu 25 czerwca 2013 r - Instytut Wzornictwa Przemysłowego ul. ¦więtojerska 5/7, Warszawa - odbędzie się konferencja : "Najnowsze trendy w architekturze wnętrz."


Na konferencji odbędą się między innymi prezentacje firm :

Pracownia Architektury i Designu Lorens: Przestrzenie codzienno¶ci. Design Lorens w Mediolanie.

Hewi: Universal Design

MT Partner: InteriCAD,

Barausse Polska: Włoski Design

Dom Bianco: INDEPENDENT FAB2

Argenta, z grupy Renson - Kryte systemy dla drzwi wewnętrznych.


Na konferencji nie zabraknnie także bogatej oferty systemów osłon do zasłaniania i do dekoracji okien

Konferencja to swietna okazja aby zobaczyć ekspozycje i poznać opinie ekspertów oraz ¶rodowiska projektantów - szczególnie że wstep jest bezpłatny a jedyny warunek to rejestracja na stronie Firmy Virtus- organizatora konferencji


2013-06-25

MDecor studio

 

 


12 zerwca 2013


Targi mody wnętrzarskiej.

T argi aranżacji i wyposażenia wnętrz - Festiwal Wnętrz Kraków weekend 15-16 czewca b.r.

Targi aranżacji i wyposażenia wnętrz w Krakowie , które są organizowane od roku 2006 pod nazwą Festiwal Wnętrz znalazły trwałe miejsce na mapie polskich imprez targowych.

Tegoroczne targi rozpoczynające się 2013-06-15 w Centrum targowym "Chemobudowa" cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony go¶ci odwiedzających targi oraz firm, producentów i dystrybutorów prezentujących swoją ofertę związaną tematycznie z dekoracją wnętrz. Oczywi¶cie nie może na tej imprezie zabraknąć stoisk architektów i dekoratorów wnętrz, oferujących także produkty do dekoracji okien, zasłony i karnisze.

Targom towarzyszą konkursy, wykłady, warsztaty rodzinne , można będzie także uzyskać porady projektantów. Na tego typu imprezach targowych zwykle można zapoznać się z bogatą ofertą i dodatków dekoracyjnych, oraz zamówić kompleksowe usługi dekoratorskie łącznie z zamontowaniem osłon okiennych, paneli, rolet a także z wykonaniem oraz zawieszeniem dekoracji okna. Targi takie są doskonała okazją do zaprezentowania nowo¶ci oraz aktualnych trendów i mody wnętrzarskiej.

FESTIWAL WNĘTRZ staje się ważnym wydarzeniem, w którym warto uczestniczyć. Rodziny aktualnie urządzające swoje mieszkania, znajdą na targach artykuły potrzebne do wyposażenia domu, a osoby związane zawodowo z dekoratorstwem, architekci , dekoratorzy wnętrz, dekoratorzy okien - inspirację do swojej pracy. Targi aranżacji i wyposażenia wnętrz - "Festiwal Wnętrz" odbywają się w Krakowie w dniach 15 i 16 czerwca 2013 roku w centrum targowym przy ul. Klimeckiego.

2013-06-12

MDecor studio

 
11 czerwiec 2013 r


NOWO¦CI W KLASYCZNYCH PRODUKTACH DO DEKORACJI OKIEN

Znana na polskim rynku dodatków de dekoracji okien niemiecka firma Bandex wprowadziła do sprzedaży zmodyfikowany karnisz zazdrostkowy, który można zamontowac bezinwacyjnie w swietle szyby okna.

Nowa konstrukcja ułatwiająca montaż silikonowe zakończenia, perfekcyjne wykonanie i elegancki wygląd - to cechy tego bardzo użytecznego wyrobu. Karnisz w kolorach: biały, chrom mat, mosiądz - wkrótce będzie dostępny także w naszym sklepie internetowym

Mdecor studio 2013-06-11

1 czerwca 2013

 


Dzień dziecka i dekoracja okien 

W dniu 1 czerwca warto przyjrzeć się wystrojowi wnętrz i dekoracji okna pokoju dziecięcego.

Obecnie na rynku jest bardzo duża oferta tkanin i dodatków specjalnie dostosowanych do wystroju pokojów dziecięcych.

Niektóre firmy z branży dekoracyjnej tworzą specjalne kolekcje kolorowych firanek, koordynujących z nimi zasłon, rolet oraz karniszy z motywami z popularnych kreskówek i bajek.

Przy wystroju pokoju dziecięcego trzeba kierować się wiekiem, ale także można wziąć pod uwagę zainteresowania dziecka. I oczywi¶cie inny rodzaj oraz kolorystykę dekoracji wybierzemy dla dziewczynki a inny dla chłopca.

Alternatywnym rozwiązaniem jest zastosowanie tradycyjnych firanek i zasłon wzbogaconych o dziecięce elementy , np. naszyte aplikacje, klamerki, zawieszki lub kolorystycznie współgrające poduszki i pluszaki.

Warto tez pamiętać, że dzieci podobnie jak z ubrania, wyrastają także z dekoracji swojego pokoju. I pierwszy czerwca jest doskonałym dniem na zwrócenie na to uwagi.

Na zdjęciu poniżej karnisz włoskiej firmy Casavalentina do dekoracji okna pokoju dziecięcego.


karnisz - dekoracje okien

 

Kilka innych zdjeć dekoracji w galerii--->

2013-06-01

MDecor studio

26 maj 2013


¦ląskie targi wnetrz

T rzecie ¦ląskie Targi Wnętrz - HOME & GARDEN 2013,
Gliwice 25-26.05.2013

Gliwickie targi odbywają się dniach 25-26 maja na terenie O¶rodka Sportu Politechniki ¦ląskiej, przy ul. Kaszubskiej 28. . Na wystawie obecne będą firmy, które przedstawią produkty do wyposażenia oraz do upiększenia domu . Można obejrzeć między innymi systemy dekoracji ¶cian, okna, dekoracje okien i meble. Oczywi¶cie na targach wnętrz nie może zabraknąć stoisk prezentujących ceramikę łazienkową kuchnie, o¶wietlenie. Porad dotyczących wystroju swojego mieszkania, domu, dekoracji wnętrza i dekoracji okna można będzie zasięgnąć u obecnych na wystawie architektów i i projektantów wnętrz .

2013-05-26

MDecor studio

 24maj 2013


Dekoracje wnęrz i sztuka użytkowa

K 25 maja 2013 w Warszawie odbędzie wystawa powiązana tematycznie wystrojem i wyposażeniem wnętrz. Art Sfera Crafts to druga edycja imprezy po¶więcona sztuce i designowi. Jest to pierwsza w Polsce tak wszechstronna impreza prezentująca artystów związanych z designem użytkowym oraz sztuką a także galanterią i biżuterią.
Art. Sfera Crafts odbędzie się 25 maja br. (sobota) w Centrum Konferencyjno-Targowym Domaniewska 37a w Warszawie. Na imprezie, można znaleĽć inspirację do niebanalnego i nowatorskiego wystroju swojego mieszkania

MDecor studio 2013-05-24

21 maj 2013

Dekoracje wnęrz, dekoracje okien, meble, tkaniny dekoracyjne, kuchnie, łazienki, na targach w Poznaniu

K kolejna edycja targów homelife show odbędzie się w Poznaniu w dniach 22-24 maja 2013 roku.

Na targach obecnych będzie kilkuset wyselekcjonowanych wystawców prezentujących tysiące produktów wysokiej jako¶ci. Zaprezentowana zostanie bogata oferta przedmiotów do dekoracji wnętrz , tkanin do dekoracji okien, gotowych zasłon,, karniszy, mebli , wyposażenia sypialni, akcesoriów do kuchni, o¶wietlenia do domu i ogrodu, a także ozdób i upominków.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć udostępnionych do publikacji przez organizatorów wystawy.

Firmy zajmujące się z dekoracja okien i wnętrz mogą na poznańskich targach zapoznac się z bogatą oferta wystawców i prezentowanymi nowo¶ciami , natomiast osoby zwiedzające poszukac inspiracji do wyposażenia własnego mieszkania i domu.

MDecor Studio 2013-05-21


18 maj 2013


Dekoracje pałacowe

P ałacowe dekoracje okien

W dniu18 maja 2013 roku, korzystając z organizowanej corocznie w wielu mastach Polski i Europy nocy muzeów, można obejrzeć dekoracje w licznych pałacach dostępnych tego dnia bezpłatnie dla wszystkich zwiedzających.

W Warszawie interesujące je¶li chodzi o wystrój wnętrz będą m.in.:

Pałac w Wilanowie,

Zamek Królewski ,

Apartament Księcia Józefa Poniatowskiego

oraz Pałac w Łazienkach.

Dokładne programy oraz wykazy muzeów mozna znależć na stronach internetowych urzędów poszczególnych miast

2013-05-18

MDecor studio

 15 maj 2013


Targi wystroju wnętrz

W dniu 14 maja 2013 roku w Serocku k/Warszawy rozpoczeły się Targi szkłai ceramiki , artykułów do wyposażenia kuchni i wystroju wnętrz

Edycja WIOSNA 2013 potrwa do 17 maja 2013 - Uznane w kraju i za granicą, największe targi tej branży w Polsce wystepujące wcze¶niej pod nazwąGIEŁDA SZKŁA I CERAMIKI ORAZ ARTYKUŁÓW DO WYSTROJU DOMU odbywają się dwa razy w roku, jako edycja wiosenna i jesienna.

W targach uzcestnicza firmy z całej Europy, producenci, dystrybutorzy , przedstawiciele centrów handlowych, hurtowni i sklepów.

Na targach w segmencie tematycznym DEKORACJA WNĘTRZ, TARASÓW I OGRODÓW zobaczyć będzie można m.in. lampy, stylowe meble, obrazy, rzeĽby, dekoracje obrusy, serwetki, artykuły do dekoracji stołu.

Na targach będą obecni także dystrybutorzy i producenci tkanin, firan, narzut oraz drobnych elementów dekoracyjnych, które można zastosowac przy realizacji dekoracji okien.

Ciekawym segmentem wystawienniczym targów jest tzw kreacja stołu, gdzie oprócz szkła, kryształów, porcelany, ceramiki i naczyń możemy poszukac inspiracji do ubrania stołu na wystawne przyjęcie.

2013-05-15

MDecor studio

 Wydarzenia
w góręw góręw górę

firankizasłonyaranżacjaprojektyrolety rzymskietkaninyroletyżaluzje

Copyright © MDecor-Studio
2004
Dekoracje okien
www.dekoracjeokien.pl