Dekoracje okien

Firany, zasłony, rolety, żaluzje, plisy, karnisze


nowa usługaznajdź nas na facebooku google+

poleć stronę znajomemu
FAQ
mapa serwisu
dodaj do ulubionych
firanki zasłony rolety rzymskie,austriackie panele inne dekoracje tkaniny,firany,zasłony rolety plisy wertykale żaluzje karnisze
firany zasłony rzymskie panele inne tkaniny rolety plisy wertykale żaluzje karnisze


D ekorowanie okien jest naszą pasją od kilkunastu lat.

Z upływem czasu stworzyliśmy bogatą kolekcję tkanin. Każdego roku przybywają nam nowe wzory firan i zasłon, odzwierciedlające światowe trendy w dekoracji wnętrz.

Wybieramy produkty renomowanych firm, o sprawdzonej doskonałej jakości i utrzymujące długo swoje walory estetyczne i użytkowe.

W ciągu minionych lat z naszych projektów i usług skorzystało wieleset klientów. Większość z nich to osoby prywatne, ale pracujemy także dla biur, restauracji i tp. obiektów.

Aranżacje okien realizujemy kompleksowo - od pomiarów w domu klienta i pomocy w doborze odpowiednich tkanin, poprzez projektowanie dekoracji - po profesjonalne szycie, upinanie i zawieszanie oraz montaż karniszy, rolet i wszystkich elementów technicznych.

Polecamy bogaty wybór tkanin (firany,zasłony, tkaniny obiciowe), a także rolety, żaluzje i plisy, wykonujemy story rzymskie oraz inne elementy dekoracji wnętrza (poduszki, narzuty, pokrowce, serwety itp.)

Projektujemy indywidualne dekoracje, w każdym stylu. Każdy nowy Klient stanowi dla nas wyzwanie, ponieważ nie powielamy naszych projektów. Naszym celem i misją jest podkreślenie i uzupełnienie walorów estetycznych wnętrz, które są już stylistycznie określone, a także tworzenie od początku klimatu przez aranżację okien.

Tak więc projektujemy dekoracje okien w każdym stylu: bardzo nowoczesne i klasyczne, stylowe i etniczne. Stawiamy czoła trudnym wyzwaniom w postaci nieregularnych kształtów okien i ścian, wykuszy, okien wnękowych itp.

certyfikat Dysponując wieloletnim doświadczeniem oraz zdobywając nieustannie wiedzę w dziedzinie nowych trendów i technik oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie dekoracji wnętrz tkaniną.Zapraszam do współpracy


[Rozmiar: 5494 bajtów]

Zajrzyj do sklepu

Sklep Karnisze dla każdegow góręw góręw górę

firankizasłonyaranżacjaprojektyrolety rzymskietkaninyroletyżaluzje

Copyright © MDecor-Studio
2004
Dekoracje okien
www.dekoracjeokien.pl