Dekoracje okien

Firany, zasłony, rolety, żaluzje, plisy, karnisze


nowa usługaznajdź nas na facebooku google+
 poleć stronę znajomemu
FAQ
mapa serwisu
dodaj do ulubionych
firanki zasłony rolety rzymskie,austriackie panele inne dekoracje tkaniny,firany,zasłony rolety plisy wertykale żaluzje karnisze
firany zasłony rzymskie panele inne tkaniny rolety plisy wertykale żaluzje karnisze


Kolekcje tkanin


O ferujemy Państwu ogromny wybór tkanin dekoracyjnych, firan, zasłon, tkanin tapicerskich - produkowanych przez współpracujące z nami renomowane firmy włoskie, francuskie, niemieckie, angielskie, belgijskie, holenderskie i hiszpańskie. Tkaniny sprowadzamy na zamówienie, nie powielamy asortymentu sieci handlowych. Zaletą naszych tkanin jest również to, że wszystkie są produkowane w krajach Europy Zachodniej, co daje im certyfikat jakości. Nasza oferta skierowana jest do odbiorców, którzy cenią dobrą jakość, estetykę i oryginalność.

Zapraszamy do obejrzenia wybranych kolekcji naszych tkanin.

Kolekcje Modern, New Clasic i Emotion

Nowa kolekcja tkanin >> zobacz!

Kolekcja YebaneKolekcja Avigdor - nowa!

kolekcja  Avigdor

Z ponad 170 latami doświadczenia w produkcji tkanin dekoracyjnych Avigdor ma pozycję najpotężniejszego producenta w tej branży we Włoszech i jednego z najbardziej uznanych w świecie.
Przez wszystkie pokolenia Avigdor podtrzymuje tradycję włoskiego stylu opartego na klasyce i elegancji.
Stare wzory, medaliony, ornamentowe motywy ziół i kwiatów, finezyjne elementy odległych kultur orientalnych, a także inspiracje współczesną grafiką znajdują odbicie w przepysznie bogatych haftowanych jedwabiach i drukowanych bawełnach.
Tkaniny z najwyższej półki, mogą znaleźć zastosowanie w bogatych wnętrzach pałacowych, a także w ekskluzywnych nowoczesnych rezydencjach.
Kliknij miniaturkę, aby przejść do galerii kolekcji.

(kliknij zdjęcie, by przełączyć się na stronę producenta).Kolekcja "Zimmer Rohde"

Zimmer Rohde

Nowość!Zimmer Rohde to niemiecka firma posiadająca także ponad stuletnią tradycję, która postawiła na nowoczesną klasykę i ponadczasową elegancję we wnętrzach.

(kliknij zdjęcie, by przełączyć się na stronę producenta).Kolekcja "Creation Baumann"

Szwajcarska fabryka tekstyliów dekoracyjnych wysokiej jakości.

Nowość!

(kliknij zdjęcie, by przełączyć się na stronę producenta).
Kolekcja Porter & Stone

Angielska kolekcja - naturalne włókna, tkaniny miękkie w dotyku, wzornictwo nawiązujące do klasyki, ale w nowoczesnym wydaniu
(kliknij zdjęcie, by przełączyć się na stronę producenta)
Kolekcje ADO International

dekoracje okien kolekcja ADO wiosna lato 2012
Nowa kolekcja wiosna - lato 2012.

Pełna kolekcja składa się z trzydziestu nowych wzorów tkanin podzielonych na trzy grupy tematyczne. Świeże pastelowe kolory wnoszą wiosenną radość życia. Tkaniny wyrafinowane, pełne elegancji. Wzory graficzne kwiatowe, kolorowe paski, oryginalne nowoczesne koronki. Wszystkie tkaniny łączy wspólna paleta kolorów pozwalająca tworzyć skoordynowane kompozycje dekoracyjne.


ADO
Woale, organzy, misterne koronki, nowoczesne siatki, ekskluzywne hafty kryształami Svarovskiego, tafty, satyny, szenile, żakardy, tkaniny najnowszej generacji tzw. "inteligentne" o właściwościach ActiBreeze, BioProtect i eProtect.


ADO
W ich kolorystyce i wzornictwie przewijają się inspiracje modernistyczno-purystyczne, skandynawskie, śródziemnomorskie, angielskie, sielsko-romantyczne i klasycznej elegancji.
(kliknij zdjęcie, by przełączyć się na stronę ADO)


ADO sznury
Polecamy kolekcję sznurów (spagetti) w bogatej palecie czternastu kolorów. Te nowoczesne firany są hitem ostatniego roku. Stanowią doskonały materiał do aranżacji wnętrz. Można je zastosować nie tylko do dekoracji okien ale również ...
czytaj więcej>>>


Kolekcja Dekoma

Tkaniny z kolekcji Dekoma charakteryzują się niezwykłą atrakcyjnością wzorów, kolorów oraz doskonałą jakością. Sprawiają, że każde wnętrze stanie się przytulne i zarazem eleganckie. W tkaninach występuje wiele koordynatów, czyli połączeń np. różnych wzorów na bazie jednego koloru lub kolorów harmonizujących, co w dekoracji daje wspaniały efekt.

kolekcja Dekomakolekcja Dekomakolekcja Dekoma

Zapraszamy do oberzenia innych kolekcji tkanin na stronach naszych partnerów:

Kolekcja Gonzalo Ferri - Hiszpańskie tkaniny dekoracyjne

tkaniny dekoracyjne
.

Kolekcja Ridex

Francuskie haftowane tiule i organzy, jedwabie, żakardy, damaszki. Tkaniny z tej kolekcji można zamówić przez internet i odebrać u nas.

(kliknij zdjęcie, by przełączyć się na stronę Ridex)
Kolekcja MAGdecor

kolekcja MAGdecor

(kliknij miniaturkę, by przełączyć się na stronę partnera)

powrót
Zajrzyj do sklepu

Sklep Karnisze dla każdego

Artykuły


w góręw góręw górę

firankizasłonyaranżacjaprojektyrolety rzymskietkaninyroletyżaluzje

Copyright © MDecor-Studio
2004
Dekoracje okien
www.dekoracjeokien.pl