Dekoracje okien

Firany, zasłony, rolety, żaluzje, plisy, karnisze


nowa usługaZajrzyj do sklepu

Sklep Karnisze dla każdego
poleć stronę znajomemu
FAQ
mapa serwisu
dodaj do ulubionych
firanki zasłony rolety rzymskie,austriackie panele inne dekoracje tkaniny,firany,zasłony rolety plisy wertykale żaluzje karnisze
firany zasłony rzymskie panele inne tkaniny rolety plisy wertykale żaluzje karnisze


 

 

27 października 2013


Imprezy targowe 2013 r związane z branżą dekoracji okien i wnętrz c.d.

MoOD 2013 -  Bruksela - targi tkanin .

Od Początku Jest po Kryzysie, Nadeszły Nowe Czasy - To hasła brukselskich Targów MoOD 2013.

W październikowym numerze magazynu Biznes Meble.pl ukazał się z właśnie tymi wyeksponowanymi hasłami obszerny artykuł o brukselskich targach MoOD 2013, tak bardzo istotnych dla całej branży meblarskiej oraz branży dekoracji wnętrz i okien.

MoOD 2013 które odbyły się w Brukseli w dniach 11 -13 września to targi tkanin , tkanin mających zastosowanie do dekoracji okien i wnętrz oraz materiałów obiciowych "Meet only Original Design. - to ponad 200 wystawców z 25 krajów, to nie tylko nowości i niebanalne tkaniny ale także liczne imprezy towarzyszące, prezentacje i prelekcje. Polskę na brukselskich targach reprezentowała firma Polontex

Trendy w tegorocznych targach można w skrócie określić kilkoma słowami - "Dość brązów. szarości i butelkowej zieleni. Nie dla nudy i monotonii - Witajcie jaskrawe kolory i wyraziste wzory". Powracają mocne kolory, wyraziste wzory i faktury , złote akcenty, w każdym odcieniu, od ciemnego miedzianego po jaskrawe, duże, wyraziste wzory. Oprócz tradycyjnych tkanin gładkich dominują materiały o zróżnicowanej strukturze , Na targach u wielu wytwórców prezentowane były tkaniny wzbogacone efektem tłoczenia. Coraz więcej można było zaobserwować u wystawców tkanin wywołujących złudzenia optyczne co jest zgodne z trendami 3D obecnych w wielu dziedzinach życia.

Targowa "Platforma innowacji" mająca w tym roku wsparcie "Mix Magazine", Linen Dream Lab i Trendease International zaprezentowała kilkadziesiąt przykładów prac i badań nad nowymi kierunkami rozwoju branży tekstylnej. Większość wystawców udział w targach uznała za sukces.

Najbliższe miesiące w branży dekoratorskiej powinny pozytywnie zweryfikować optymistyczne nastroje wystawców oraz gości brukselskich targów.

MDecor studio

2013-10-27 

 

17 września 2013


Imprezy targowe 2013 r związane z branżą dekoracji okien i wnętrz.

W miesiącu wrześniu na całym świecie jest wiele imprez targowych związanych z branżą dekoracji wnętrz. W Europie najważniejszą imprezą targową związaną z designem, wyposażeniem, wykończeniem wnętrz oraz dekoracją okien sa targi MAISON & OBJET , które odbyły się w Paryżu w dniach 6-10 września 2013 r.

Wkrótce na naszych stronach internetowych dostępna będzie obszerniejsza informacja z jesiennych iimprez targowych oraz o prezentowanych na nich trendach w dekoracjach okiennych na rok 2014.

MDecor studio

2013-09-17


2 września 2013


Dekoracje okien w pokojach młodzieżowych cd.

Matriały typu screen do dekoracyjnych wewnętrznych rolet wolnowiszących są dostępne w kolekcjach wiekszości firm zajmujacych się dekoracją okien. Oczywiscie także w naszej firmie - MDecor Studio.

we wrześniu zamieścimy kilka zdjęć z kolekciji tych tkanin.

MDecor studio

2013-09-02


MDecor studio

2013-08-31


 

 

31 sierpnia 2013


Dekoracje okien w pokojach młodzieżowych

Woniec sierpnia przypomina o rozpoczęciu roku szkolnego. Jest to doskonała okazja aby przyjrzec sie zasłonom na oknach w pokojach naszych dzieci.

W sprzedaży obecnie dostępne są materiały typu "scren" do rolet które ułatwiają prace z monitorami komputerowymi. Specyficzna faktura tego materiału skutecznie filtruje światło, nie zaciemniajc całego pokoju. Jeśli padaące słonce przeszkadza w pracy lub zabawie przy komputerze , roleta z materiałem typu screen rozwiżae ten problem stanowiąc jednocześnie efektowna i nowoczesną dekoracje okna

MDecor studio

2013-08-31


31 lipca 2013


Nowe produkty do dekoracji okien i wnętrz w sklepie MDecor studio.

W miesiącu lipcu w sklepie z ekskluzywną kolekcją karniszy włoskiej firmy CasaValentina prowadzonym przez firme MDecor studio pojawiło się kilka nowości - karnisze z elementami szkła murano oraz rozety do podtrzymywania firan i zasłon.

W dalszym ciągu rozbudowywany jest dział sklepu z dekoracyjnymi drobiazgami do dekoracji okien i wnętrz. W dziale Akcesoria można obejrzeć nową ofertę klipsów magnetycznych z masą perłową , kółek oraz żabek.

MDecor studio

2013-07-31


29 czerwca 2013


DEKORACJE WNĘTRZ I OKIEN

Jubileuszowy numer czasopisma Ambiente

N a dziesięciolecie istnienie znanego wśród dekoratorów czsopisma branży wyposażenia wnętrz AMBIENTE ukazał się jego jubileuszowy numer - 2/13.

W jubileuszowym kwartalniku znajdziemy najnowsze tendencje opracowane przez studio trendów, relacje z najważniejszych imprez branżowych dotyczących dekoracji wnętrz, sylwetki projektantów, artystów i designerów oraz wiele ciekawych zdjęć dekoracji wnętrz i dekoracji okien.

Dział magazynu zatytułowany - tekstylia w domu - opisuje m.in. trendy w dekoracji okna na przyszły rok , nowości produktowe i modne obecnie tkaniny.

MDecor studio

2013-06-29


28 maj 2013


DEKORACJE WNĘTRZ - STYL FRANCUSKI

W W maju na terenie Rezydencji Ambasadora Francji w Polsce miało miejsce ważne wydarzenie przybliżające francuski design oraz styl w dziedzinie dekoracji wnętrz .

22 maja br. Ambasador Francji w Polsce Pan Pierre Buhler udostępnił swoją Rezydencję dla oryginalnej wystawy mebli i dekoracji wnętrz francuskich marek. Na jeden dzień Rezydencja została przeobrażona przez renomowane firmy, których produkty zdobią paryskie wystawy sklepowe , w przestrzeń wystawową dla luksusowych i designerskich mebli oraz akcesoriów dekoracyjnych.

Wydarzenie cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem ze strony architektów, projektantów oraz przedstawicieli pracowni dekoracji okien i wnętrz. Francuski styl w dziedzinie dekoracji wnętrz podobnie jak "haute couture" odznacza się pomysłowością , nowatorstwem, dobrym gustem i może stanowić źródło inspiracji dla każdego studia projektowego.

MDecor sudio

2013-05-28


24 kwiecień 2013


NOWE PRODUKTY DO DEKORACJI OKIEN NA POLSKIM RYNKU DEKORACJI WNETRZ

W kwietniu b.r. japońska firma TOSO, znany na świecie producent systemów do dekoracji wnętrz zaprezentowała polskim pracowniom dekoracyjnym swoje produkty.

dekoracje

Więcej zdjęć w galerii

Produkty firmy Toso, które niebawem będą dostępne u dekoratorów okien i wnętrz będa pochodziły z francuskiej fabryki firmy TOSO EUROPE S.A.S.

20 marzec 2013


SQUARE LINE Black & White - nowe spojrzenie na rolę karnisza we współczesnej dekoracji okien

Na rynku dekoracji wnętrz pojawił sie spójny system modułowy karniszy, bazujący na geometrycznym profilu square.
Biało - czarne kontrastowe zestawienia poszczególnych elementów , dodatki ze skóry i kryształy mogą byc wykorzystane do aranżacji okien w nowoczesnych wnętrzach. Elementy systemu square z linii black and white można zobaczyc w galerii


23 styczeń 2013


Trendy na lata 2013 / 2014

W dniach 9-12 stycznia 2013 r we Frankfurcie odbyły się doroczne targi Heimtextil. 2 658 wystawców z 62 krajów oraz około 66 000 odwiedzających ze 129 krajów - liczby te pokazują niesłabnące, pomimo trudnej sytuacji gospodarczej, zainteresowanie produktami wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Oznacza to, że wygląd naszych mieszkań oraz domów zajmuje w dalszym ciągu jedną z ważniejszych pozycji w hierarchii naszych podstawowych potrzeb.

Jak zwykle na targach Heimtextil, w tym roku także zostały zaprezentowane trendy stylu życia i mody na lata 2013/2014 w dziedzinie tekstyliów i dekoracji wnętrz.

Tegoroczne trendy przedstawione zostały za pomocą czterech reprezentatywnych osobowości posiadających zupełnie odmienne potrzeby, oczekiwania, pragnienia, aspiracje i pomysły. Historyk, Ekscentryk, Wynalazca i Geolog - do ich charakterystyk zostały przyporządkowane kolorystyka, wzornictwo, styl ubiorów, wyposażenie mieszkań i styl życia – to nowatorskie przedstawienie trendów mody odzwierciedla skomplikowanie naszych czasów.

Trendy 2013-2014 Heimtextil

zdjęcie z www.facebook.com/heimtextil


Tegoroczne targi zaistniały także w najważniejszych socjalmediach –Twitter, Facebook, Youtube, Google+ a także heimtextil-blog.com oraz Pinterest.

Zapraszamy także na naszą stronę DekoracjeOkienpl na Facebooku, na której udostępniliśmy charakterystykę trendów oraz wiele zdjęć je ilustrujących.


22 listopad 2012


Jesienna zmiana dekoracji

L istopad to miesiąc w którym coraz mniej słońca dociera do naszych mieszkań. Dlatego szczególnie jesienią powinniśmy pomyśleć o zmianie dekoracji w naszym domu, która poprawi nam nastrój oraz wniesie trochę światła do naszego wnętrza.

energetyczna dekoracja okna

Najprościej i najtaniej możemy to osiągnąć dodatkami o jasnych i pogodnych kolorach. Odpowiednia poduszka, narzuta, serwetka ewentualnie obraz lub lampa spełnią takie zadanie.

Trochę więcej pracy i pieniędzy wymaga zmiana dekoracji okien na „ jesienny garnitur”. Projektanci wnętrz często zalecają zmianę dekoracji okna w zależności od pory roku, gdyż światło i kolor docierający z za szyby okna wpływa na wystrój całego mieszkania .

Firana, zasłona lub roleta na oknie może jesienią i zimą rozjaśnić wnętrze i wprowadzić dodatkowe barwy. Natomiast latem za pomocą odpowiedniej dekoracji okien możemy wyeksponować zieleń i pogodne niebo a w razie potrzeby przytłumić lub ograniczyć dopływ światła.

Zależność między porą roku a rodzajem dekoracji mieszkania dostrzega coraz więcej magazynów i portali wnętrzarskich. M.in. problem ten opisuje artykuł, który ukazał się dnia 2012-11-19 Salon jesienna zmiana dekoracji.


17 listopad 2012


Sklep internetowy już czynny - zapraszamy

Z apraszamy do sklepu internetowego Akcesoria do karniszy i dekoracyjne dodatki do aranżacji okien

Sklep funkcjonujący pod adresem emdekor.istore.pl oferuje najmodniejsze dodatki, które pozwolą upiększyć okna i nadać im indywidualny charakter.

Znajdziecie w nim Państwo między innymi eleganckie kółka przelotki z tak modnymi obecnie kryształami, kryształowe klipsy magnetyczne do upinania zasłon i firan, oryginalne żabki i zawieszki do karniszy, klamry upinające, ciekawe końcówki do karniszy, a także same karnisze.

W ofercie karniszy znajdują się atrakcyjne profilowe karnisze o przekroju prostokątnym w wersji jedno, dwu a nawet trzy-torowej, które mogą pełnić funkcje systemów panelowych.

Karnisze profilowe - dekoracje okienKarnisze profilowe - dekoracje okien

Do wyboru dziesięć zakończeń karniszy o prostym, nowoczesnym i bardzo eleganckim designie.


07 listopad 2012


Roleta DUO z funkcją dzień / noc

I nnowacyjna roleta pozwalająca spełnić dwie funkcje zasłaniania, a także dekoracji okien: w dzień i w nocy - w jednym prostym mechanizmie.

Roleta dzień / noc wykonana jest z dwóch warstw specjalnej tkaniny w poziome pasy na przemian transparentne i zaciemniające. Sterując łańcuszkiem, jak w przypadku standardowej rolety, zmienia się położenie pasów tak, że pasy jednorodne nakładają się na siebie albo mijają się.

Roleta dzień / noc łącząc funkcję żaluzji, rolety, firany i zasłony stanowi niezwykle efektowną nowoczesną dekorację okienną .

roleta dzień/noc

czytaj dalej na temat rolety dzień/noc ... lub obejrzyj galerię rolet dzień/noc .

06 lipiec 2012


Dekoracje okien i pole elektromagnetyczne

W dniu 2012-07-04 odbyła sie konferencja CERN dotycząca cząstki oraz pola Higgsa, teoretycznie mająca niewielki związek z dekoracją okien oczywiście poza wystrojem okien w sali konferencyjnej. To wydarzenie jednak przypomniało nam o innym polu, wszechobecnym w naszych mieszkaniach i domach - polu elektromagnetycznym.

Pole elektromagnetyczne wytwarzane między innymi przez przesyłowe linie wysokiego napięcia otacza nas ze wszystkich stron. W naszych mieszkaniach i domach ..... czytaj dalej

20 czerwiec 2012

W dn. 06-08.06.2012 miały miejsce targi Interior Lifestyle Tokyo w Japonii. Na targach prezentowane były grupy produktów: artykuły stołowe, sprzęt kuchenny, sprzęty gospodarstwa domowego, produkty do wnętrz, tekstylia domowe, meble, upominki, modne dodatki / odzież, artykuły dla dzieci, Design & Style.

23 kwiecień 2012

W tydzień po targach Modne Wnętrze, na których na warszawskim Torwarze prezentowały się firmy zajmujące się dekoracją wnętrz odbyła się cykliczna impreza organizowana przez Muratora Expo - Targi Nowy Dom Nowe Mieszkania. Targi te trwały przez dwa dni tj. 21 i 22 kwietnia 2012 r.

Na targach oprócz wystawców branży deweloperskiej jak zwykle pokazana była także oferta firm zajmujących się wyposażeniem i dekoracją mieszkań i domów. Niestety w tym roku dość skromna. Jedynie na kilku stoiskach można było dostrzec produkty wyposażenia wnętrz lub zapoznać się z katalogiem usług związanych z dekoracją mieszkań i domów.

Być może jest to częściowo związane z ofertami wielu deweloperów oferujących przy zakupie mieszkania kompletne jego wyposażenie łącznie z meblami , zasłonami, firankami lub roletami do okien, często po promocyjnej cenie . Więc odrębna oferta wyposażenia mieszkania staje się mniej konkurencyjna lub zbędna. Przyczynę niewątpliwie stanowi także kryzys - firmy zajmujące się np. dekoracją wnętrz i okien redukując koszty nie wystawiają swojej oferty na targach i znajdując tańsze metody dotarcia do klienta.

dekoracje wnętrz targi kwiecień 2012 aranżacje wnętrz - targi kwiecień 2012

Z ciekawych propozycji targowych można było odnotować bezpłatne wykłady dotyczące projektowania wnętrz oraz kompleksowe oferty wyposażenia domu połączone z aranżacją ogrodu. Interesująca także były oferty wyposażenia dowolnego mieszkania w systemy tzw. budynku inteligentnego pozwalające np. za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu sterować wyłącznikami światła, podnoszeniem i opuszczaniem rolet, przesuwaniem zasłon, a nawet ekspresem do kawy.

Galeria stoisk targowych z ofertą wyposażenia wnętrz - Targi Muratorexpo Nowy Dom Nowe Mieszkanie, Warszawa kwiecień 2012 r

16 kwiecień 2012

W dniach 13.04-15.04.2012 na warszawskim Torwarze odbyły się Ogólnopolskie Targi Budowlane oraz Targi Wyposażenia Wnętrz "Modne Wnętrze". Branża budowlana była reprezentowana dość licznie. Natomiast oferta Targów Wyposażenia Wnętrz "Modne Wnętrze" w dziedzinie dekoracji okien była dosyć skromna.

dekoracje okien - targi MUREXPO Modne Wnętrze - kwiecień 2012 - żaluzje dekoracje okien - roleta dzień/noc - targi MUREXPO Modne Wnętrze - kwiecień 2012 dekoracje okien - targi MUREXPO Modne Wnętrze - kwiecień 2012

Uwagę zwróciły jedynie systemy osłonowe (żaluzje, rolety) zintegrowane z systemem inteligentnego domu oraz drobne elementy dekoracji wnętrz (poduszki, kwiaty, obrusy, dekoracyjne dodatki, zasłonki - w stylu prowansalskim).

dekoracje wnętrz - targi MUREXPO Modne Wnętrze kwiecień 2012
dekoracje wnętrz - targi MUREXPO Modne Wnętrze kwiecień 2012

Szkoda, bo rzeczywista oferta na ten rok jest bardzo bogata i różni się od ubiegłorocznych. Dotyczy to zarówno nowych, odświeżonych wzorów tkanin dekoracyjnych jak i innych możliwości dekoracji okien.

Galeria zdjęć ekspozycji targowych dotyczących tematu dekoracje okien i wnętrz na Targach Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE - kwiecień 2012r.


02 marzec 2012

 

 

W dniach 28-29 lutego odbyło się w Warszawie seminarium zorganizowane przez firmę ADO dla dekoratorów okien.

Podczas spotkania z dekoratorami zajmującymi się wyposażaniem domów i mieszkań klientów w dekoracje okien ADO zaprezentowało swoją najnowszą kolekcję tkanin wiosna - lato 2012.

Kolekcja ta składa się z trzech tematów zatytułowanych Bellevue, Casual i Colorama i jest oczywiście zgodna z najnowszymi trendami w dekoracji wnętrz i okien przedstawionymi na początku roku przez światowych designerów mody wnętrzarskiej.

Zapraszam do oglądania nowych kolekcji w galerii do której prowadzi link poniżej.

Nowa kolekcja tkanin ADO wiosna - lato 2012

 

 

Galerie nowych tkanin w dekoracjach okien:

Galeria 1: Dekoracje okien. Kolekcja tkanin wiosna-lato 2012 r.

Galeria 2: Dekoracje okien. Kolekcja tkanin ADO wiosna-lato 2012 r

dekoracje okien tkaniny ADO wiosna-lato 2012
dekoracje okien tkaniny ADO wiosna-lato 2012
dekoracje okien tkaniny ADO wiosna-lato 2012

 

16 luty 2012

Wprowadziliśmy do sprzedaży żaluzje poziome Ventex. Lamele żaluzji o szerokości 50mm są wykonane z tkaniny, która nadaje im zupełnie inny wymiar. Żaluzje delikatnie filtrują światło, świetnie się komponując z tkaninami dekoracyjnymi np. zasłonami.

żaluzje poziome materiałowe Ventex

Zobacz galerię kolorów żaluzji materiałowych

więcej informacji na temat żaluzji materiałowych Ventex >>>

20 stycznia 2012

J ak co roku, w styczniu we Frankfurcie nad Menem, w dn. 11.01 - 14.01.2012r odbyły się światowe Targi tekstylne dla domu i wnętrza Heimtextil. Targi te stanowią jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branżowych na świecie. Podczas tej imprezy demonstrowane są trendy w dekoracji wnętrz, które będą obowiązywały przez najbliższe dwa lata. Na lata 2012-2013 określono cztery trendy:

  • Colour Riot - Buntownicze kolory...
  • Dark Lux - Piękno nocy...
  • Craft Industry - Połączenie tradycji, rękodzieła i nowoczesności...
  • Split Clarity - Niezbędne minimum...8 listopada 2011

W dniu 8 listopada odbył się III Kongres Wyposażenia Wnętrz, zorganizowany przez wydawnictwo Promedia. Kongres miał miejsce w Business Centre Club w Warszawie. Temat przewodni stanowiły trendy w urządzaniu i dekoracji wnętrz, które będą obowiązywały w roku 2012. Trendy te zostały ukształtowane podczas najważniejszych światowych targów wyposażenia wnętrz Maison & Objet w Paryżu, Ambiente i Heimtextil we Frankfurcie oraz International Home + Housewares Show w Chicago.

Zaprezentowano także przegląd imprez targowych w 2012 roku . Jedną z atrakcji III Kongresu Wyposażenia Wnętrz był wykład Wolfganga Gruschwitza, światowej sławy w dziedzinie komunikacji wizualnej, specjalisty od visual merchandisingu, który pracował między innymi dla takich firm, jak: FC Bayern, Burberry, Red Bull, Mango czy Inditex Group (marka Zara).

W kongresie uczestniczyły wiodące firmy kształtujące polski rynek dekoracji okien, m in. współpracujące z nami Casa Valentina, Forest Polska i Ado.

19 października 2011

W dniu 19 października uczestniczyliśmy w kolejnej Konferencji Design zorganizowanej przez Virtus dla architektów i dekoratorów wnętrz, na której zaprezentowano nowe trendy i technologie związane z wyposażeniem i dekoracją wnętrz.

Podczas konferencji wystąpiła z prezentacją także Casa Valentina - włoska firma produkująca wysokiej klasy karnisze, które polecamy także w naszej ofercie.

Galeria zdjęć z konferencji

17 października 2011

W dniu 17 października w siedzibie firmy Gardinia odbyło się spotkanie z dziennikarzami, architektami i dekoratorami wnętrz. Celem seminarium było ukazanie nowych możliwości dekoracyjnych związanych z aranżacją okien, szczególnie w zakresie karniszy, rolet i żaluzji plisowanych.

Temat wiodący stanowiły rolety termo, umożliwiające racjonalne wykorzystanie ciepła słonecznego i regulację temperatury pomieszczeń w zależności od pory dnia i roku.

Spotkanie miało charakter inauguracyjny - rozpoczęło zapowiedziany przez markę Gardinia cykl warsztatów, które będą miały na celu edukację i propagowanie zastosowania nowoczesnych technik dekoracji okien wśród dekoratorów i architektów wnętrz oraz w popularnych czasopismach.

20 kwietnia 2011

W kwietniu na warszawskim Torwarze Murator Expo zorganizował edycje targów na których zaprezentowały się firmy związane z budowaniem, finansowaniem, sprzedawaniem oraz wyposażeniem mieszkań i domów. Dwie kolejne imprezy targowe obejmowały: budownictwo, wyposażenie wnętrz, targi „Modne Wnętrze” oraz targi mieszkaniowe „Nowy Dom Nowe Mieszkanie”.

Targom jak zwykle towarzyszyły konferencje i wykłady. Funkcjonowały stoiska bezpłatnych porad oraz odbywały się liczne imprezy i prezentacje (m.in. swoje samochody od dostawczych do sportowego coupe RCZ pokazał Peugeot).

Na targach obecne były także wszystkie wiodące banki ze swoimi ofertami kredytowymi.

Oczywiście nie zabrakło także portali internetowych m.in. ZUMI.pl, ME-MIESZKANIA.pl, oraz przedstawicieli dużych sieci handlowych m.in. Leroy Merlin ze „Strefą Wnętrz”.

Większość firm związanych z wyposażeniem i dekoracją wnętrz zaprezentowała się 8, 9 i 10 kwietnia na targach „Modne Wnętrze”. Z produktów przeznaczonych do dekoracji i zasłaniania okien jedynie VELUX (producent okien dachowych ) pokazał szeroką gamę rolet materiałowych i plis. Firany i zasłony oraz karnisze i dekoracje okienne można było zobaczyć także na wizualizacjach i zdjęciach u architektów i dekoratorów wnętrz. A w ostatni weekend meble oraz artykuły dekoracyjne do mieszkań i domów były obecne w ładnie zaaranżowanym stoisku firmy „Agata Meble”.

Zapraszamy do obejrzenia w naszych galeriach migawek z obu imprez targowych.

Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz 8-10 kwietnia

Targi Mieszkaniowe Murator Expo 16-17 kwietnia

14 luty 2011

Uruchomiliśmy usługę projektowania dekoracji okiennych przez Internet. Projekty wykonanane na podstawie informacji otrzymanych drogą emailową będziemy przesyłać także drogą email. Zapraszamy do korzystania z nowej funkcji szczególnie tych Państwa, którzy ze względu na miejsce zamieszkania nie mogą skorzystać z naszej kompleksowej usługi.

Więcej informacji >>>>

26 styczeń 2011

Dołączyliśmy do społeczności Facebooka. Na naszej stronie DekoracjeOkien będziemy publikować najnowsze informacje i wydarzenia w branży dekoracji okien i aranżacji wnętrz tkaniną, prezentować nowości wprowadzane do naszej oferty, a także różne ciekawostki związane z dekoracją. Zapraszamy do odwiedzania naszej facebookowej strony.

18 styczeń 2011

Wprowadziliśmy już do sprzedaży nową ekskluzywną kolekcję rolet materiałowych. Rolety prezentują zupełnie nowy, bardzo nowoczesny design i kreują całkiem inne niż dotychczas oferowane możliwości dekoracyjne.

ekskluzywne rolety materiałowe ekskluzywne rolety materiałowe ekskluzywne rolety materiałowe

Więcej na ten temat w zakładce rolety

10 styczeń 2011

J uż za parę dni, w dniach 12-15, we Frankfurcie nad Menem odbędzie się kolejna edycja targów Heimtextil. Jest to największa na świecie, międzynarodowa impreza branży tekstyliów do wyposażenia domów, mieszkań i obiektów. Heimtextil tradycyjnie, od lat otwiera światowy sezon targów dekoracji wnętrz.

W tegorocznych targach będzie uczestniczyło ponad 2 500 wystawców z 60 krajów. Na 19 poziomach 11 hal targowych przedstawią oni niezwykle różnorodną ofertę: tkaniny dekoracyjne i obiciowe, zasłony, firany, rolety, karnisze, tapety, tekstylne wykładziny ścian, bieliznę pościelową, kołdry, poduszki, tekstylia do kuchni i łazienki, obrusy, serwety, dywany i materace.

http://heimtextil.messefrankfurt.com/frankfurt/en/aussteller/
ihre_fachmesse/erfolgsfaktoren/vorteil_trend.html
- link do filmu w prawym górnym rogu strony.

Podczas targów Heimtextil po raz pierwszy można obejrzeć trendy na sezon 2011/2012, które będą obowiązywać przez kolejne 18 miesięcy. Trendy są ilustrowane plastycznymi, inspirującymi obrazami z życia, natury, naszego otoczenia.

Zachęcam do obejrzenia filmów definiujących trendy na najbliższy sezon:

Na oficjalnej stronie targów trzeba przejść do dołu strony, gdzie są umieszczone filmy pod tytułami trendów (wszystkie materiały targowe są chronione przed rozpowszechnianiem).26 listopad 2010

W dniach 20-21 listopada miała miejsce kolejna edycja Targów Mieszkaniowych Nowy Dom, Nowe Mieszkanie, podczas których na naszym eksperckim stoisku udzielaliśmy bezpłatnych porad w zakresie aranżacji wnętrz tkaniną.

zobacz galerię zdjęć

21 październik 2010

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy do sprzedaży ekskluzywną kolekcję rolet materiałowych.

Rolety sa wyposażone w systemy typu karniszowego, wykonane ze stali, wzbogacone dekoracyjnymi zakończeniami, kryształami Swarovski lub pokryte złotem.

Niektóre z systemów posiadają dodatkowy tor, na którym można zawiesić firankę lub tkaninę dekoracyjną. Sterowanie rolet odbywa się metalowym łańcuszkiem lub elektrycznie.

27 wrzesień 2010

W październiku będą już dostępne cztery nowe kolekcje tkanin dedykowane dla rolet materiałowych, żaluzji plisowanych, wertykali i paneli zasłonowych.

Są to kolekcje tematyczne zaprojektowane przez duńskich projektantów, reprezentujących markowy design w tworzeniu współczesnych wnętrz.

Inspirujące nazwy kolekcji stanowią doskonałe źródło pomysłów dla wyobraźni, które łatwo zaowocuje stworzeniem wizji wnętrza marzeń:

  • Indian Summer;
  • Graphic Skyline;
  • Nostalgic Nouveau;
  • Urban Scandinavian.

20 luty 2010

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Mieszkaniowych organizowanych przez Murator Expo w dniach 6-7 marca w Hali Torwaru przy ul. Łazienkowskiej.

Jak zwykle będziemy do Państwa dyspozycji w sekcji bezpłatnych porad w zakresie aranżacji wnętrz tkaniną.

30 września 2009

W dn. 26-27.09.2009r po raz kolejny uczestniczyliśmy w Targach Mieszkaniowych "Nowy Dom, Nowe Mieszkanie" organizowanych przez Murator Expo.

Była to już 26 edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych. Targi te dają wszystkim zainteresowanym pozyskaniem nowego lokum kompletny przegląd stołecznej oferty domów i mieszkań - nowych i "z drugiej ręki", a także są okazją do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych.

W imprezie wzięło udział ponad 150 firm. Imprezie targowej towarzyszyło szereg ciekawych wykładów, a także można było zasięgnąć porad w różnych dziedzinach związanych z kupnem mieszkania lub domu oraz z jego aranżacją i wyposażeniem, m.inn.: dekoracją wnętrz, dekoracją okien, feng-szui, urządzaniem ogrodów, oświetleniem i wielu innych.

Nasz udział w Targach Mieszkaniowych organizowanych przez Murator Expo stał się już tradycją. Już od pięciu lat regularnie kilka razy w roku występujemy w nich w roli eksperta w dziedzinie aranżacji wnętrz tkaniną. Na naszym stoisku prezentujemy najnowsze trendy w dekoracji okien i wnętrz oraz udzielamy bezpłatnych porad w zakresie aranżacji tkanin.

Zwiedzającym targi zainteresowanym urządzeniem przyszłego lub posiadanego lokum pomagamy podjąć decyzję o wyborze sposobu dekoracji okien, szczególnie w tzw. "trudnych przypadkach", gdy nie zdają egzaminu standardowe rozwiązania, jak zwykłe firanki i zasłony.

Mamy wiele innych propozycji wystroju okien, jak ekskluzywne rolety materiałowe, rolety rzymskie lub ich bogatsze odmiany: rolety austriackie i festonowe, ekrany zasłonowe oraz wiele nowoczesnych rozwiązań i sposobów na piękne i praktyczne ubranie okien.


Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie 26-27.09.2009 Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie 26-27.09.2009

Zobacz więcej zdjęć z targów Nowy Dom, Nowe Mieszkanie >>>

Zapraszamy na kolejną edycję Targów Mieszkaniowych, która odbędzie się już w listopadzie.


Artykuły

pnw góręw góręw górę

firankizasłonyaranżacjaprojektyrolety rzymskietkaninyroletyżaluzje

Copyright © MDecor-Studio
2004
Dekoracje okien
www.dekoracjeokien.pl