Dekoracje okien

Firany, zasłony, rolety, żaluzje, plisy, karnisze


nowa usługa poleć stronę znajomemu
FAQ
mapa serwisu
dodaj do ulubionych
firanki zasłony rolety rzymskie,austriackie panele inne dekoracje tkaniny,firany,zasłony rolety plisy wertykale żaluzje karnisze
firany zasłony rzymskie panele inne tkaniny rolety plisy wertykale żaluzje karniszeRoleta DUO - dzień / noc


Roleta DUO dzień/noc aranżacja

I nnowacyjna roleta pozwalająca spełnić dwie funkcje zasłaniania, a także dekoracji okien: w dzień i w nocy - w jednym prostym mechanizmie.

Roleta dzień / noc wykonana jest z dwóch warstw specjalnej tkaniny w poziome pasy na przemian transparentne i zaciemniające. Sterując łańcuszkiem, jak w przypadku standardowej rolety, zmienia się położenie pasów tak, że pasy jednorodne nakładają się na siebie albo mijają się. Efekt jest podobny do działania żaluzji.Roletę można także całkowicie zwinąć.

Roleta DUO dzień/noc - opcja dzieńRoleta DUO dzień/noc - opcja pośredniaroleta DUO dzień/noc - opcjanoc

Idea rolety DUO dzień / noc w genialny sposób łączy wygodę użytkowania z niecodziennym designem.

System roletowy dzień / noc charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania, łatwością obsługi i szeroką, wręcz bajeczną gamą tkanin.

Naprzemianległy układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła bez konieczności podnoszenia rolety, a efekty przenikającego światła tworzą niepowtarzalny klimat we wnętrzu. A wszystko to za jednym pociągnięciem łańcuszka lub naciśnięciem pilota.

Roleta dzień / noc łącząc funkcję żaluzji, rolety, firany i zasłony stanowi niezwykle efektowną nowoczesną dekorację okienną .

Obejrzyj galerię dekoracji okien z zastosowaniem rolety DUO z funkcją dzień i noc
w góręw góręw górę

firankizasłonyaranżacjaprojektyrolety rzymskietkaninyroletyżaluzje

Copyright © MDecor-Studio
2004
Dekoracje okien
www.dekoracjeokien.pl