Dekoracje okien

Firany, zasłony, rolety, żaluzje, plisy, karnisze


nowa usługaznajdź nas na facebooku google+


poleć stronę znajomemu
FAQ
mapa serwisu
dodaj do ulubionych
firanki zasłony rolety rzymskie,austriackie panele inne dekoracje tkaniny,firany,zasłony rolety plisy wertykale żaluzje karnisze
firany zasłony rzymskie panele inne tkaniny rolety plisy wertykale żaluzje karnisze

Artykuły i publikacje

Na tej stronie serwisu dekoracjeokien.pl znajdziecie państwo skrótowe opisy moich artykułów, wywiadów do gazet oraz wystąpień na konferencjach i szkoleniach dotyczących urządzania wnętrz mieszkań, domów szczególnie dekoracji wnętrz tkaniną i dekoracji okien. Do ciekawszych artykułów będą odnośniki wraz z wersją (w formacie .pdf) umożliwiającą łatwe wydrukowanie.

Oprócz tematyki związanej z dekoracją okien będą także informacje dotyczące trendów w dekoracjach, nowych technologiach w produkcji tkanin i dodatków, możliwościach technicznych rozwiązań przy dekoracji i zasłanianiu nietypowych okien, których coraz więcej pojawia się w nowoczesnym budownictwie.

Ponieważ ciekawych materiałów na przestrzeni kilkunastu lat mojej pracy pojawiło się sporo, postaram się sukcesywnie dodawać także opisy artykułów o tradycyjnych metodach dekoracji okien, które nie uległy zmianom i w dalszym ciągu są chętnie stosowane przy urządzaniu naszych mieszkań.

ARTYKUŁY:

1. Tkanina w aranżacji wnętrz

Tkanina towarzyszy człowiekowi od początku jego dziejów. Początkowo pełniła tylko funkcje praktyczne, z upływem czasu i idącym za nim rozwojem człowieka zaczęła odgrywać również rolę dekoracyjną. Zastosowana do aranżacji wnętrz stała się nawet miarą statusu społecznego.

Obecnie tkanina pełni funkcję dekoracyjną szczególnie w aranżacji okien. To ona w dużej mierze decyduje o stylu wnętrza. Nowoczesne technologie projektowania i produkcji tkanin umożliwiają wytwarzanie materiałów o bogatych walorach estetycznych i użytkowych.
Treść artykułu....Tkanina w aranżacji wnętrz

2. Tkaniny XXI wieku

W artykule informacje o nowych możliwościach dekoracji okien które pojawiły się wraz z XXI wiekiem czyli czasem komputerów, Internetu, błyskawicznej komunikacji i szybkiego rozwoju techniki i technologii. Co wczoraj było trudne nawet do wyobrażenia, dziś można praktycznie zrealizować. Dotyczy to także tak banalnej kiedyś dekoracji okien oraz tkanin używanych na zasłony, firany czy rolety.
Treść artykułu ...."Tkaniny XXI wieku"

3. Ubierz modnie okna

Czy słowa Giorgio Armaniego „Dziś moda rządzi całym naszym życiem ...” mają także zastosowanie do dekoracji okien w naszych mieszkaniach? – w artykule próba odpowiedzi na to pytanie.
Treść artykułu...Ubierz modnie okna

4. Tkanina w dekoracji okien

Czy dekoracje okien są konieczne? Jaki mają wpływ na aranżację wnętrz? Jak wykorzystać tkaninę do dekoracji okien? Co wybrać: firanki i zasłony, rolety a może ekrany (panele) zasłonowe? Na wszystkie te pytania odpowie artykuł.
Treść artykułu...Tkanina w dekoracji okien

wkrótce następne publikacje , serdecznie zapraszam


Artykuły


w góręw góręw górę

firankizasłonyaranżacjaprojektyrolety rzymskietkaninyroletyżaluzje

Copyright © MDecor-Studio
2004
Dekoracje okien
www.dekoracjeokien.pl